Areál:

Sportovní areál V LUHU naleznete na trase Třemošná/Záluží směr Ledce (MAPA). Areál je otevřen pro veřejnost v den konání festivalu od 16:00.

Sportovní areál v LUHU – Záluží/Třemošná u Plzně – Ledecká ulice

Mapa areálu zde.

Mapa_Trem-Fest-sportovni_areal_ V LUHU_Tremosna-Zaluzi, kontakt, hudebni festival plzen sever

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu festivalu vnášet jakékoliv skleněné nádoby, hořlaviny či zbraně jakéhokoliv druhu! Z praktických důvodů dále není dovoleno vnášet do areálu nápoje zakoupené jinde než na festivalu (krom vody v pet lahvi). Děkujeme.


Jak k nám…


Autem z Plzně

Z centra Plzně jeďte po Karlovarské ulici (silnice číslo 20) směrem na  Karlovy Vary/Toužim, podjedete velký kruhový objezd a dále se budete držet rovně. Na křižovatce s ulicí Studentská pojedete rovně, zde již je značen směr Ledce/Záluží a vy se ocitnete v ulici Gerská, kterou dále budete pokračovat až do výjezdu z Plzně. Dále pokračujete po hlavní silnici číslo 180, až přijedete do Záluží na křižovatku, kde se budete držet vlevo směr Ledce, projedete ostrou levotočivou zatáčku (se zrcadlem) a po lehké pravotočivé zatáčce již přijedete k areálu a zde již jsou vyznačena místa k parkování viz. níže.


Parkování:

Parkování je povoleno pouze na vyhrazených a označených místech viz. mapa

V případě zaplnění parkovacích ploch, můžete zaparkovat svá vozidla přímo v obci Záluží. Dbejte však prosím na dodržování předpisů silničního provozu a nenechávejte svá vozidla na takových místech, abyste neporušovali zákony.


Stanování:

Festival nezajišťuje žádné možnosti ubytování nebo stanování, vše si tedy musíte zařídit sami a tedy na vlastní pěst.


Občerstvení:

Na místě se můžete těšit na rozmanitý sortiment jídel a to jak masového charakteru, tak jídla bezmasá, včetně polévky atd. Stejně tak to je i s pivem. Kromě klasických výčepů v hospodě, budou další stánky se dvěma druhy piva (12 je samozřejmost) rozmístěny po areálu. Další alkoholické (např. víno, svařák, panáky), míchané drinky i nealkoholické nápoje (limo, káva, čaj atd.) jsou též hojně připraveny.


Veškeré informace ohledně festivalu směrujte prosím na adresu info@tremfest.cz.

Předem upozorňujeme hudební skupiny a prodejce, že nereagujeme na zaslané nabídky = nezasílejte nám je !!!

Kapely si vybíráme a kontaktujeme sami, občerstvení je kompletně zajištěno v rámci areálu.

Děkujeme za pochopení